You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sensei

Sensei

Компанія «Sensei» спеціалізується виключно на кліматичній техніці. Системи кондиціонування, очищення, зволоження, осушення повітря характеризуються високою надійністю і сучасним дизайном. В асортименті представлена ​​повна палітра обладнання для кондиціювання повітря в приміщеннях житлової та комерційної нерухомості.

Виробництво спирається на застосування передових інноваційних технологій. Мета компанії - випускати продукцію, що забезпечує максимально комфортний клімат в приміщенні. Кондиціонери «Sensei» не тільки охолоджують або підігрівають повітря, але і очищають його від диму, хвороботворних бактерій і пилових домішок.

Ефективна, надійна робота обладнання торгової марки Sensei досягається зокрема завдяки установці компресорів виробництва «Mitsubishi Electric». Серед переваг кондиціонерів - практично безшумна робота, можливість розподіляти повітряні потоки в різних напрямках, підтримувати температуру повітря в приміщенні на заданому рівні, зберігати і автоматично використовувати задані раніше налаштування. Так звана технологія здоров'я «Sensei» передбачає комплектацію фільтрами з біоферментамі, оздоровлюючими мікроклімат.

На данний момент присутній весь модельний ряд 2020-го року. Ціни можна уточнити за тел. 067 285 94 46


У даній категорії немає товарів.